OSTATKI, czyli SILENT DISCO | 2 grudnia 2023 | hol i piętro CSiR

Impreza, która zaczynała jako jedna ze zwycięskich inicjatyw lokalnych w ramach programu Dom Kultury + idealnie wpasowała się w jelczańsko-laskowickie środowisko. Obecnie zapraszamy na kolejną jej odsłonę, nową odsłonę!
Muzyka na 2 Poziomach 🎧 3 znanych i lubianych DJ-ów. 
DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ?
🔊 Muzyka na Dwóch Poziomach: Wybierz swój ulubiony kanał i tańcz do wybranej przez siebie muzyki. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem elektroniki, muzyki klubowej, hip-hopu czy rocka, zawsze znajdziesz coś dla siebie.
🎶 3 znanych i lubianych DJ-ów: Nasi DJ-e zapewnią Ci najlepsze brzmienia i świetną zabawę przez całą noc. Każdy z nich to prawdziwy profesjonalista, gotowy dostarczyć Ci unikalny muzyczny klimat.
💖 Akcja Charytatywna: W trakcie wydarzenia, zachęcamy Was do wsparcia naszej akcji charytatywnej. Szczegóły dotyczące akcji znajdziecie na naszej stronie wydarzenia wkrótce.
📣 Udostępnij i Zarezerwuj Czas: Chcielibyśmy, abyście podzielili się tym wydarzeniem z przyjaciółmi i rodziną. Im więcej osób do nas dołączy, tym większa będzie zabawa. Zarezerwujcie czas w swoim kalendarzu i przygotujcie się na niesamowity wieczór!
 
Przyjdźcie i tańczcie z nami podczas Silent Disco vol.3. To będzie niesamowita noc pełna muzyki, zabawy i dobrej energii. Nie przegapcie tego wydarzenia! 🕺💃
Zapraszamy wszystkich! Wstęp wolny, ale liczba słuchawek ograniczona (aż 200 szt.) 
 
 Data: 2 grudnia 2023
🕒 Godzina: 18:00
📍 Lokalizacja: Centrum Sportu i Rekreacji (hol i Kafka)
🎉 Wstęp Wolny! 🎉
 

Zobacz także: