XVI Konkurs plastyczno-fotograficzny „Nasza okolica”

Zapraszamy do udziału w XVI edycji konkursu plastyczno-fotograficznego „Nasza okolica”. Celem konkursu jest m.in. aktywizowanie osób uzdolnionych artystycznie, poszukiwanie nowych form i środków wyrazu artystycznego, doskonalenie technik plastycznych i fotograficznych, a także umożliwienie osobom biorącym udział w konkursie prezentacji prac podczas wystawy.

Tegoroczna tematyka konkursu to „Rekreacja w Naszej Okolicy”.

Konkurs jest skierowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, a także do dorosłych amatorów. Uczestnik konkursu może dostarczyć maksymalnie do pięciu prac w formacie A3. Technika prac plastycznych jest dowolna. Prace można składać do 17 maja 2019 r. w kilku miejscach: Klubie Opty przy ul. Techników 12 w Jelczu-Laskowicach, w Urzędzie Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice, ul. Witosa 24 (pokój 18), w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury, ul. Oławska 46 (pokój 21).

Wernisaż wystawy odbędzie się 24.05.2019 w holu Centrum Sportu i Rekreacji. Dla uczestników konkursu przewidziano nagrody, m.in. książki.

Organizatorem konkursu jest Urząd Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice, Klub Środowiskowy „OPTY” oraz Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Jelczu-Laskowicach. Więcej informacji udziela Maria Zagórska, tel. 697-907-113.

REGULAMIN KONKURSU DO POBRANIA TUTAJ

Zobacz także: