Relacja z Dnia Kobiet

W minioną niedzielę (04.03.2018 r.) wszystkie Panie miały okazję bawić się w Centrum Sportu i Rekreacji na imprezie organizowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Kobiece party rozpoczęły się od Targów Piękna, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. W części artystycznej imprezy usłyszeliśmy Jadwigę Tomczyńską z zespołem. Nastrojowy koncert na wokal, harfę, gitarę, perkusję i klawisze urozmaicił występ skrzypaczki i baletnicy z Teatru Muzycznego Capitol, która tanecznym krokiem stąpała po czerwonym dywanie usytuowanym pośrodku parkietu. Jadwiga Tomczyńska na stałe współpracuje z M-GCK prowadząc zajęcia wokalne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Hala Centrum Sportu i Rekreacji zmieniła się nie do poznania dzięki balowej aranżacji. Szampański nastrój podkreślił nomen omen szampan, którym poczęstowano publiczność widowiska. Obecni na sali przedstawiciele władz miejskich oraz gospodarz obiektu rozdali paniom symboliczne tulipany.

Ku największej uciesze Pań wystąpił włoski tancerz i wokalista Stefano Terrazzino, który żywiołowo porywał do tańca nie tylko Panie, ale również Panów. Syczylijczyk podzielił się z nami radością płynącą z muzyki i zbliżył polską publiczność do kultury włoskiej. Występowi Stefano towarzyszyła tancerka Paulina Biernat, która popisała się idealnymi krokami m.in. tanga i jive’a.

Organizatorami imprezy było Miejsko-Gminne Centrum Kultury oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach.

Zobacz także: