Zajęcia taneczne 12+

Zajęcia z tańca współczesnego oparte są na sporym zróżnicowaniu technik i doświadczeń ruchowych, z którymi spotykaliśmy się w swojej dotychczasowej edukacji.

Głównym celem tych zajęć jest podniesienie świadomości całego ciała w ruchu i rozwinięcie silnej i spójnej bazy technicznej, którą można zastosować w wielu innych dyscyplinach ruchowych.

Zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką, podczas której skupiamy się na przygotowaniu zarówno mięśni jak i oddechu. Następnie rozwijają się w kierunku ćwiczeń ruchowych, które pozwalają ciału odnaleźć się w otaczającej go przestrzeni. Lekcja ma również na celu stałe rozwijanie techniki tanecznej, która z czasem nada ciału płynność, jak i sprawność ruchową wraz z silnym poczuciem kontrolowania oraz opanowania ciała podczas tańca.

Elementem zajęć będzie również praca nad:
– koordynacją i rytmem, które są wykorzystywane w celu rozwijania kontroli nad ciałem w ruchu,
– wytrzymałością, szybkością, i pamięcią ruchową, która pozwoli poradzić sobie nawet z długimi frazami tanecznymi,
– kompozycją, która pozwoli rozwinąć swobodę twórczą .

W zależności od profilu danej lekcji zajęcia będą kończyły się rozciąganiem, relaksacją, praktyką technik oddechowych lub po prostu czystym szaleństwem, kiedy wszyscy na dobre się roztańczą! Zajęcia dla młodzieży powyżej 12 roku życia.

Zajęcia odbywają się od października 2022 do maja 2023. 

 

Wiktoria Galas - Instruktor

Wiktoria Galas – Tancerka, Instruktorka Szkoły Tańca i Baletu Coco Dance Center. Z tańcem związana od 12 lat. Od trzech sezonów instruktor prowadzący zajęcia z dziećmi i młodzieżą pod okiem pedagogów Andrzeja Rolskiego, Dariusza Mrowca i Ingi Kiełtyki. Wielokrotna uczestniczka projektów tanecznych i filmowych. Laureatka wielu nagród na międzynarodowych i ogólnopolskich festiwalach tanecznych w całym kraju. Uczestniczyła w wielu międzynarodowych warsztatach tanecznych m.in. z :
• Anna Beker Anna Hampel Janusz Skubaczkowski Witold Jurewicz Piotr Polar Polarski
• Jasiek CoJest Michał Strugarek Aleksander Costa Gregory Kuciak Diana Łanda
• Patrycja Trzynoga Maria Kijak-Rakowska Manuela Krzykała Tomasz Burza Burzec
• Maciej Sheva Mołdoch Michelle Wurtz Alassane Wat
Udział w projektach taneczno-filmowych :
• „Labirynt” „Harmonia” „Jutro Będzie Wczoraj” „Równik”

Zapisz się na zajęcia

Koszt warsztatów: 50 zł/ miesiąc

TERMIN zajęć: środy, 19:00-20:00, młodzież 12+, sala 02

Regulamin Pobierz