U-cool-ele – nauka gry na ukulele – 7+

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia nauki gry na Ukulele!

Ten niezwykły instrument pochodzący z Hawajów jest może niewielki, ale przynosi ogromną radość z grania.

Na zajęciach będziemy uczyć się technik gry na ukulele, akordów i melodii, a także waszych ulubionych piosenek!

Gwarantujemy, że po pierwszych zajęciach będziecie w stanie zagrać wasze pierwsze akordy, a najbardziej pracowici uczniowie mogą zdążyć opanować nawet całą piosenkę.

Zajęcia będą prowadzone w trybie grupowym, wymagany jest własny instrument.

Jeśli chciałbyś zacząć grać na ukulele,a nie masz jeszcze swojego instrumentu, zgłoś się do naszego instruktora – na pewno doradzi wygodne i dobrze brzmiące ukulele w rozsądnej cenie.

Zajęcia odbywają się od października 2023 do maja 2024. 

Zapisy u instruktora 605-411-629.

Maksymilian Ambroziak - Instruktor

Maksymilian Ambroziak – wokalista, basista, gitarzysta. Od blisko dekady udziela się na muzycznej scenie Wrocławia. Odnajduje się bez problemu w prawie wszystkich stylach muzycznych – do głównych inspiracji zalicza przede wszystkim rock, blues, country, folk, pop i reggae.

Współpracował i występował z takimi muzykami jak Ireneusz Nowacki (Recydywa, Cross), Włodzimierz Krakus (T. Nalepa, Ozzy), Alek Mrożek (Porter Band, Stalowy Bagaż), Jacek Krzaklewski (Perfect, Wanda i Banda, Stalowy Bagaż). Na swoim koncie ma liczne sukcesy na festiwalach i przeglądach muzycznych, występ w 7 edycji Must Be The Music ze swoim countrowym zespołem „Kefiry”, oraz setki koncertów w kraju i za granicą. Aktualnie pracuje również z dziećmi i młodzieżą jako instruktor muzyczny w SIEMACHA Spot Wrocław.

Zapisz się na zajęcia

Koszt warsztatów: 110 zł/ miesiąc

TERMIN zajęć: wtorki lub środy - zajęcia indywidualne, dzieci 7+, sala 123

Regulamin Pobierz