Zajęcia taneczne – 6 – 8 lat

Zajęcia z tańca nowoczesnego przewidują w swoim programie zapoznanie się z elementami technik tanecznych takich jak: hip-hop, jazz, taniec klasyczny oraz współczesny. Lekcje są skonstruowane tak, aby każdy mógł odnaleźć coś dla siebie, a jednocześnie – nie zmieniając swoich zainteresowań – rozwijał się w pokrewnych technikach tańca. Na tych zajęciach będziemy pracować nad poczuciem rytmu, koordynacją ruchową, a także rozciągnięciem i ogólnym usprawnieniem ciała. Jednak przede wszystkim chodzi nam o dobrą zabawę i czerpanie dużej dawki pozytywnej energii na każdej lekcji! Zajęcia dla dzieci w wieku 6-8 lat.

Zajęcia odbywają się od października 2023 do maja 2024. 

 

Damian Gorazdowski - Instruktor

Damian Gorazdowski – tancerz, choreograf, instruktor tańca, założyciel Centrum Kształcenia i Doskonalenia Umiejętności Tanecznych “CHAINE”, które istnieje od 2006 r. Ukończył studium instruktorskie z tańca jazzowego w Warszawie zakończonym dyplomem państwowym oraz Akademię Pedagogiczną we Wrocławiu. Wykładał historię tańca i baletu na kierunku w Policealnej Szkole Doskonalenia Zawodowego we Wrocławiu.

Uczy dzieci tańca w przedszkolach, szkołach i domach kultury. Zajmuje się prowadzeniem warsztatów tanecznych jeżdżąc po całej Polsce. Pracował z profesjonalną grupą aktorów z Teatru Słowa i Tańca w Krakowie pod kierownictwem Jadwigi Klimkowicz. Prowadził międzynarodowe warsztaty w Lądku Zdroju. Ponadto organizuje obozy taneczne.

Zajmuje się różnymi technikami tanecznymi: afro-jazz, funky-jazz, funky, modern-jazz, modern, tańcem klasycznym, współczesnym, podstawami tańca towarzyskiego, teatrem tańca, hip-hop, disco, technika Michaela Jackson’a. Jego nauczycielami byli między innymi Piotr Galiński i Iwona Pavlović.

Zapisz się na zajęcia

Koszt warsztatów: 60 zł/ miesiąc

TERMIN zajęć: środy, 17:00-18:00, dzieci 6-8 lat, sala 02

Regulamin Pobierz