Taniec nowoczesny – 6 – 8 lat

Zajęcia z tańca nowoczesnego przewidują w swoim programie zapoznanie się z elementami technik tanecznych takich jak: hip-hop, jazz, taniec klasyczny oraz współczesny. Lekcje są skonstruowane tak, aby każdy mógł odnaleźć coś dla siebie, a jednocześnie – nie zmieniając swoich zainteresowań – rozwijał się w pokrewnych technikach tańca. Na tych zajęciach będziemy pracować nad poczuciem rytmu, koordynacją ruchową, a także rozciągnięciem i ogólnym usprawnieniem ciała. Jednak przede wszystkim chodzi nam o dobrą zabawę i czerpanie dużej dawki pozytywnej energii na każdej lekcji! Zajęcia dla dzieci w wieku 6-8 lat.

 

Inga Kiełtyka - Instruktor

Inga Kiełtyka – pedagog, instruktor tańca, choreograf grup tanecznych. 

Mały rozmiar buta, ale wielkie serce do tańca. Uśmiechnięta i pracowita na co dzień instruktorka ucząca w brzeskiej Szkole Tańca i Baletu Coco Dance Center. 

Juz blisko 10 lat rozwija się w tańcu. Swoją edukację rozpoczęła w CDC w Brzegu na zajęciach Tańca współczesnego pod okiem Andrzeja Rolskiego i Hip-Hopu w grupach Dariusza Mrowca. 

Młoda choreografka i instruktorka z doświadczeniem i wykształceniem, nie osiada na laurach, Ciągle poszerzając swoje horyzonty u międzynarodowych instruktorów. Wiele razy stawała na podium ogólnopolskich przeglądów tanecznych.

Jej zajęcia to spora dawka uśmiechu ale i ciężkiej pracy. W pracy z dziećmi stawia na kreatywność i rozwój świadomości ciała. Po zajęciach wychodzi się cięższym o porządne zakwasy, szczególnie na twarzy od wielkiego uśmiechu zadowolenia z zajęć

Zapisz się na zajęcia

Koszt warsztatów: 50 zł/ miesiąc

TERMIN zajęć: środy, 17:00-18:00, dzieci 6-8 lat, sala 02

Regulamin Pobierz