Skrzypce – 6+

Skrzypce to instrument, z którego można wydobyć bajeczne dźwięki. Wchodzi w skład orkiestr symfonicznych, zespołów ludowych, rozrywkowych, bogate brzmienie i możliwości sprawiają, że na skrzypcach można zagrać każdą melodię. W czasie indywidualnych zajęć uczestnicy zapoznają się ze wszystkimi zagadnieniami związanymi z techniką gry, opanowują podstawowe umiejętności lub starają się je udoskonalić. Poznają wartości rytmiczne, uczą się czytać nuty, budzą ekspresję muzyczną, rozwijają wyobraźnię i inwencję twórczą. Celem prowadzonych zajęć jest również uwrażliwienie na muzykę poprzez aktywne muzykowanie, rozwijanie pasji i uzdolnień muzycznych oraz kształtowanie muzycznej świadomości. Skrzypce są wspaniałym pierwszym instrumentem zarówno dla dzieci, jak i ciekawą muzyczną przygodą dla dorosłych.

Zajęcia odbywają się od października 2023 do maja 2024. 

 

Agnieszka Saj - Instruktor

Agnieszka Saj jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Krakowie, którą ukończyła w klasie skrzypiec. Od wielu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą zdobywając doświadczenie pedagogiczne. Swoją wiedzę z zakresu gry i nauczania poszerzała na licznych kursach i szkoleniach. Obecnie wciąż rozwija swoją pasję muzyczną, gra, prowadzi zespół muzyczny oraz kółko muzyczne.

„Odbyłam wiele szkoleń , które dały mi pewność siebie i umiejętność nawiązywania kontaktów z dziećmi i rodzicami. Moją pasją jest muzyka i nic nie daje takiej radości życia i satysfakcji, jak przekazanie części siebie, swojej pasji innym.”

 

Zapisz się na zajęcia

Koszt warsztatów: 110 zł/ miesiąc

TERMIN zajęć: środy - zajęcia indywidualne, wiek 6+, sala 124

Regulamin Pobierz