Muzykoterapia (rytmika)

Muzykoterapia dla seniorów to czas wędrowania po świecie różnorodnej muzyki poprzez ćwiczenia oddechowe, ruchowe, słuchanie muzyki, taniec i śpiew, grę na instrumentach. To czas relaksu, gdzie za drzwiami pozostawiamy swoje codzienne troski.

 

Joanna Tabisz - Instruktor

Joanna Tabisz jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu Wydziału Instrumentalnego na kierunku: Organy. Ukończyła także Państwowe Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy we Wrocławiu. Pełniła funkcję organistki w parafii pw Św. Stanisława B-pa. i M. w Jelczu-Laskowicach, jednocześnie pracując jako bibliotekarka w Nadolicach Wielkich i Jeszkowicach, gdzie prowadziła autorskie zajęcia umuzykalniające dla dzieci „Czytanki-śpiewanki”, łączące literaturę piękną z literaturą muzyczną. Kształciła swój głos w Międzynarodowej Letniej Akademii Jazzu w Krakowie w klasie wokalnej Lory Szafran, a także w Laboratorium Śpiewu i Mowy we Wrocławiu u p. Agnieszki Maciejewskiej. Ukończyła kurs dla osób kierujących edukacją muzyczną małych dzieci w Fundacji Kreatywnej Edukacji oraz Polskiego Towarzystwa Edwina E. Gordona.
Od kilku lat zgłębia wiedzę na temat muzykoterapii. Obecnie prowadzi własną działalność dydaktyczną w zakresie umuzykalniania małych dzieci, zajęć muzycznych z elementami muzykoterapii dla seniorów, uczy śpiewu oraz gry na pianinie. Równolegle z działalnością dydaktyczną prowadzi działalność sceniczną. Jej recitale wokalne obejmują repertuar głównie polskich piosenek.

Zapisz się na zajęcia

Koszt warsztatów: 40 zł/ miesiąc/ pełna oferta AZW

TERMIN zajęć: poniedziałki 09:00-09:45, sala 02

Deklaracja AZW Pobierz