Fotografa 13+

 

Praktyczny Kurs Fotografii HQ 


Warsztaty przeznaczone są dla początkujących fotografów, którzy w miarę swoich postępów zaczynają świadomiej oceniać własne zdjęcia. Sukces tylko w części zależy od sprzętu – autorem dobrej fotografii jest człowiek, nie aparat. Naukę fotografowania poprowadzimy dwutorowo: od obsługi aparatu i podstaw fotografii. Te dwa kroki stanowią fundament wiedzy każdego fotografującego, niezależnie od tematyki zdjęć.

Zajęcia odbywają się od października 2022 do maja 2023. 

Anna Matusewicz, Kryspin Matusewicz - Instruktor

2 doświadczonych prowadzących:
mgr inż. Anna Matusewicz: Mistrz Fotografii, Instruktor Praktycznej Nauki Zawodu Fotograf, Arteterapeutka,
mgr Kryspin Matusewicz: Technik Fotograf, Dziennikarz, Fotoreporter, Nauczyciel Fotografii,
W branży fotograficznej jesteśmy od 1996 roku, uczyliśmy się i zdobywaliśmy doświadczenie fotograficzne w szkołach w Polsce jak i na szkoleniach i w pracy w USA (w latach 2001-2006). Od 2005 roku w Polsce prowadzimy Firmę Fotograficzną FotoHQ, od 2015 roku jesteśmy na ul. Młyńskiej 1 prowadzimy tu tradycyjne Studio Fotograficzne HQ- Blancanieves. Uczymy uczniów w zawodzie fotograf, prowadzimy kursy i szkolenia fotograficzne jako Instytucja Szkoleniowa i wciąż wykonujemy sesje indywidualne i zlecenia dla firm.
Nasze prace były wielokrotnie nagradzane w cenionych konkursach fotograficznych min: Konkurs fotografii przemysłowej i Industrialnej, Local Press Photo i Press Foto.

Koszt warsztatów: 100 zł/mc

TERMIN zajęć: czwartki 17:00-18:15

Regulamin Pobierz