DNI JELCZA-LASKOWIC-02.05.2023

Przedstawiamy pełny skład artystów, którzy wystąpią na DNIACH JELCZA-LASKOWIC 2023. Już wiemy, iż koncerty zgromadzą fanów z całej Polski. Dajcie znać swoim znajomym, przyjaciołom i zaproście ich na nasze wydarzenie. Świętujmy razem dni naszego miasta.

*PĄCZKI W TŁUSZCZU-godz.17.00

*BRYSKA-godz.19.00

*LADY PANK-godz. 21.00

 Podczas ubiegłorocznej imprezy na koncert zespołu Kult przyjechali fani z całej Polski, zaś koncert Dawida Kwiatkowskiego został okrzyknięty najlepszym na całej trasie. W tym roku liczymy na podobne zainteresowanie. 
📍Oprócz koncertów przygotowaliśmy bogatą ofertę gastronomiczną, konkursy z nagrodami, animacje z ulubionymi bajkowymi postaciami, a dla najmłodszych – wesołe miasteczko.
📍Przygotowaliśmy także stanowiska wystawiennicze. 🚘W namiocie TOYOTY, będzie można porozmawiać o możliwości zatrudnienia, aktualnych wakatach. Swoje stanowisko wystawiennicze będą miały także🚈 KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE. Bezpośrednio od przedstawicieli dowiemy się o połączeniach do najciekawszych miejsc, które można odwiedzić. W rozpoczynającym się sezonie turystycznym jest to bardzo cenna informacja.
📍Wystawa ARCHIWUM CYFROWEGO ma za zadanie ocalać pamiątki obrazujące życie miasta. Na Dni Jelcza-Laskowic specjalnie dla Was został zamówiony najbardziej znany autobus Jelcz 043 – symbol naszego miasta. We wnętrzu pojazdu zaprezentowana zostanie wystawa fotografii, dokumentujących dawne Jelcz i Laskowice. Są to zdjęcia, które pozyskaliśmy dzięki Wam do naszego Archiwum Cyfrowego.
📍 DOM KULTURY+ Narodowego Centrum Kultury – spotkanie z ekspertem, Maria Ziębą, z którą będzie można porozmawiać o kulturze, planach, pomysłach na inicjatywy lokalne w gminie Jelcz-Laskowice. W maju ogłosimy konkurs na inicjatywy lokalne. Całą pulę, którą otrzymujemy od Narodowego Centrum Kultury, oddajemy na realizację pomysłów, które posłużą mieszkańcom miasta i gminy Jelcz-Laskowice.
📍Imprezę poprowadzi Agnieszka Mleczko, konferansjerka, prezenterka radiowa i telewizyjna. Istny wulkan sceniczny, która miała już przyjemność prowadzić dla Was nie jedną naszą imprezę.
ZAPRASZAMY. Wstęp jest BEZPŁATNY
 

Zobacz także: