30.07.2024 Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Jelczu-Laskowicach zaprasza na wycieczkę kultowym “Ogórkiem” do wrocławskiego Centrum Historii Zajezdnia, gdzie czeka na Was zwiedzanie z przewodnikiem.

Wyjeżdżamy o godz. 9:00 z parkingu przy MGCK.
Koszt: 30 zł

 
 
 

Zapraszamy Państwa na wyjątkowy koncert wyjątkowego artysty.  20 października na jelczańsko-laskowickiej scenie wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej.  Michał Bajor – „No, a ja?”, to kolejna płyta artysty, jego nowe muzyczne i tekstowe wyzwania. Pomysłem było nagranie jeszcze raz, w nowych aranżacjach, piosenek, które śpiewał dawno, a o których przypomnienie prosiła przez lata jego publiczność. Na krążku znaleźć się też miała jedna piosenka z muzyką Michała. W rezultacie Michał Bajor skomponował aż pięć utworów! Pierwszy raz wystąpił też w roli autora tekstów – trzy piosenki wyszły spod jego pióra. Dodatkowo stworzył muzykę do tekstu Wojciecha Młynarskiego oraz kompozycję, do której z kolei słowa napisał dla niego Artur Andrus. Na krążku są wspaniali goście: w duetach z Michałem zaśpiewały Irena Santor i Kayah. Artyście towarzyszą również Grupa MoCarta i Chór Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie oraz wspaniali muzycy, współpracujący z nim od lat. Zapraszamy na koncert pełen i wspomnień, i autorskich nowości.

Ważna informacja!

W ZWIĄZKU ZE SPECYFICZNYM I KAMERALNYM CHARAKTEREM RECITALU MICHAŁA BAJORA UPRZEJMIE PROSIMY O NIE PRZYPROWADZANIE NA KONCERT MAŁYCH DZIECI PONIŻEJ 6 ROKU ŻYCIA. PRZEPRASZAMY I DZIĘKUJEMY.