Bajkowy Dzień Dziecka | 1 czerwca 2021 | park przy ul. Witosa w Jelczu-Laskowicach

1 czerwca 2021 zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do Bajkowego Parku przy ul. Witosa za Urzędem Miasta i Gminy. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji. Na różnych częściach terenów zielonych czekać będzie sześć stref animacyjnych. Każda z nich będzie miała inny charakter, nawiązujący do bajek Disneya.

Żywiołowa strefa koncertowo – animacyjna „Hakuna Matata” oznaczać będzie koncerty na scenie usytuowanej tuż za pałacem UMiG. Animatorzy zabiorą dzieci w bajkową podróż dookoła świata oraz na magiczne party z animacjami z postaciami z bajek. O godz. 16:15 wystąpią muzycy z zespołu „Spoko Loko”, znani m.in. z występów dla TVP ABC, a o godz. 18:30 dzieci z sekcji wokalnej MGCK. Niebagatelną atrakcją dnia będzie „Kolorowy wiatr”. Wszyscy chętni otrzymają balony z życzeniami.   

Strefa modelowania balonów i bubble show „Chwytam wiatr” to możliwość tworzenia wielkich baniek mydlanych o różnych kształtach i balonowych stworów.

W strefie gier i zabaw „Hupaj Siupaj Łupaj Cupaj” będą do dyspozycji m.in. kolorowe klocki jenga i proca XXL, a zadaniem uczestników będzie zbudowanie jak najwyższej klockowej wieży lub strzelanie z procy do celu.

Strefa kreatywnych warsztatów „Marzenie mam”  to obszar młodych artystów. Będzie okazja do stworzenia własnego kubka, przypinki lub plecaka, możliwość zostania prawdziwym malarzem i malowania farbami na sztalugach.

Strefa sportowo-rekreacyjnej „Mam tę moc” to miejsce dla całej rodziny. Przygotowana została gra terenowa polegająca na odnalezieniu kilku zagadkowych miejsc w uprzednio oznakowanych 10 punktach. Każda rodzina otrzyma kartę i mapę. Zwyciężą te drużyny, które wykonają powierzone zadanie w jak najszybszym czasie. Organizatorzy przewidują wyróżnione miejsca. Nagrody ufunduje Zarząd Osiedla Laskowice oraz Bank Spółdzielczy. Regulamin podchodów będzie dostępny na www.facebook.com/mgckJL.

W strefie gastronomicznej „Małe Conieco” uczestnicy zaspokoją swój głód na licznych stoiskach. Ponadto nie zabraknie zabaw z językiem angielskim.

Tak wesołe wydarzenie sprawi, że park zyska nowe tchnienie, zapełniając się barwnymi atrakcjami. Impreza odbędzie się w godz. 15:00 – 19:00. Wstęp na teren wydarzenie jest wolny, obowiązuje reżim sanitarny. 

https://www.facebook.com/events/184216836935845 

https://www.facebook.com/events/1409576339419092 

 

Zobacz także: