Baby Dance – 3 – 5 lat

Zajęcia dla najmłodszych milusińskich, których ciągnie do tańca, gdy tylko zagra muzyka! Program, przygotowany specjalnie na te zajęcia, podczas każdej z lekcji pozwoli przenieść dzieci do innej, niezwykłej krainy, gdzie gra muzyka i jest mnóstwo zabawy! Na tych zajęcia, oprócz kładzenia nacisku na rytmikę przez zabawy, dzieci zostaną również wprowadzone do świata tańca poprzez naukę podstawowych figur i kroków tanecznych. Zajęcia dla dzieci w wieku 3-5 lat.

Inga Kiełtyka - Instruktor

Inga Kiełtyka – pedagog, instruktor tańca, choreograf grup tanecznych. 

Mały rozmiar buta, ale wielkie serce do tańca. Uśmiechnięta i pracowita na co dzień instruktorka ucząca w brzeskiej Szkole Tańca i Baletu Coco Dance Center. 

Juz blisko 10 lat rozwija się w tańcu. Swoją edukację rozpoczęła w CDC w Brzegu na zajęciach Tańca współczesnego pod okiem Andrzeja Rolskiego i Hip-Hopu w grupach Dariusza Mrowca. 

Młoda choreografka i instruktorka z doświadczeniem i wykształceniem, nie osiada na laurach, Ciągle poszerzając swoje horyzonty u międzynarodowych instruktorów. Wiele razy stawała na podium ogólnopolskich przeglądów tanecznych.

Jej zajęcia to spora dawka uśmiechu ale i ciężkiej pracy. W pracy z dziećmi stawia na kreatywność i rozwój świadomości ciała. Po zajęciach wychodzi się cięższym o porządne zakwasy, szczególnie na twarzy od wielkiego uśmiechu zadowolenia z zajęć

Zapisz się na zajęcia

Koszt warsztatów: 50 zł/ miesiąc

TERMIN zajęć: środy 15:00-15:45 lub 16:00-16:45, dzieci 3-5 lat, sala 02

Regulamin Pobierz