Zajęcia taneczne – 3 – 5 lat

Zajęcia dla najmłodszych milusińskich, których ciągnie do tańca, gdy tylko zagra muzyka! Program, przygotowany specjalnie na te zajęcia, podczas każdej z lekcji pozwoli przenieść dzieci do innej, niezwykłej krainy, gdzie gra muzyka i jest mnóstwo zabawy! Na tych zajęcia, oprócz kładzenia nacisku na rytmikę przez zabawy, dzieci zostaną również wprowadzone do świata tańca poprzez naukę podstawowych figur i kroków tanecznych. Zajęcia dla dzieci w wieku 3-5 lat.

Zajęcia odbywają się od października 2023 do maja 2024. 

Damian Gorazdowski - Instruktor

Damian Gorazdowski – tancerz, choreograf, instruktor tańca, założyciel Centrum Kształcenia i Doskonalenia Umiejętności Tanecznych “CHAINE”, które istnieje od 2006 r. Ukończył studium instruktorskie z tańca jazzowego w Warszawie zakończonym dyplomem państwowym oraz Akademię Pedagogiczną we Wrocławiu. Wykładał historię tańca i baletu na kierunku w Policealnej Szkole Doskonalenia Zawodowego we Wrocławiu.

Uczy dzieci tańca w przedszkolach, szkołach i domach kultury. Zajmuje się prowadzeniem warsztatów tanecznych jeżdżąc po całej Polsce. Pracował z profesjonalną grupą aktorów z Teatru Słowa i Tańca w Krakowie pod kierownictwem Jadwigi Klimkowicz. Prowadził międzynarodowe warsztaty w Lądku Zdroju. Ponadto organizuje obozy taneczne.

Zajmuje się różnymi technikami tanecznymi: afro-jazz, funky-jazz, funky, modern-jazz, modern, tańcem klasycznym, współczesnym, podstawami tańca towarzyskiego, teatrem tańca, hip-hop, disco, technika Michaela Jackson’a. Jego nauczycielami byli między innymi Piotr Galiński i Iwona Pavlović.

Zapisz się na zajęcia

Koszt warsztatów: 60 zł/ miesiąc

TERMIN zajęć: środy 15:15-16:00 lub 16:00-16:45, dzieci 3-5 lat, sala 02

Regulamin Pobierz