Plastyczna akademia – dzieci 6-10 lat, dzieci i młodzież 11+

Plastyczna akademia- zajęcia manualne dla dzieci w wieku od 6 lat.
Te warsztaty to ogromna dawka wspaniałej zabawy połączonej z pracą artystyczną. Dzieci zapoznają się z różnymi, ciekawymi technikami plastycznymi i stworzą swoje małe dzieła. Zaproponowane prace manualne rozwijają wyobraźnię i uczą cierpliwości.

Zajęcia odbywają się od października 2023 do maja 2024. 

 

Ewa Maszczyk - Instruktor

Urodziłam się i wychowałam w Częstochowie, tam też ukończyłam Liceum Plastyczne – kierunek ceramika artystyczna. 

Warsztaty prowadzę od 2010 roku, głównie w podwrocławskich Siechnicach. Jest to dość zróżnicowany wachlarz zajęć bo obejmuje zarówno grupy dziecięce jak i zajęcia dla młodzieży i dorosłych w dziedzinie ceramiki, plastyki, rysunku oraz malarstwa.

Bardzo cenię sobie pracę z dziećmi, która z jednej strony jest zajęciem bardzo wymagającym, ale też dającym ogromną satysfakcję. Uwielbiam przebywać w towarzystwie dzieci i bawić się z nimi plastycznie. Na zajęciach realizujemy ciekawe i różnorodne zadania. Staram się maksymalnie urozmaicać tematykę naszych spotkań, tak, aby z jednej strony podsycać ciekawość, a z drugiej stymulować rozwój zdolności manualnych uczestników. Stąd w programie zajęć takie elementy jak lepienie, malowanie, wyklejanie, wycinanie, itp. Kluczem do sukcesu jest wg mnie indywidualne podejście i poświęcenie odpowiedniej ilości czasu każdemu dziecku z osobna. Z przyjemnością obserwuję rozwój talentów swoich podopiecznych, czego potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia zdobywane w konkursach plastycznych, nierzadko o zasięgu ogólnopolskim. Dla mnie jednak, największą nagrodą wciąż pozostają uśmiechy i uściski, jakie otrzymuję od dzieci, oraz powracające wciąż pytanie: „Proszę Pani, a co będziemy dzisiaj robić?”.

Zapisz się na zajęcia

Koszt warsztatów: 70 zł/ miesiąc

TERMIN zajęć: poniedziałki, 14:00-16:00 dzieci 6-10 lat, 16:15-18:15, dzieci i młodzież 11+, sala 122

Regulamin Pobierz