Wiosna z Teatrem. Prezentacje Małych Form Scenicznych

Szanowni Państwo,

z przykrością informujemy, że planowane 27 i 28 marca 2020 w Jelczu-Laskowicach spektakle „Dwaj Panowie” oraz „Domówka”  zostają przeniesione na wrzesień.

Decyzja została podjęta w związku z ogłoszeniem stanu epidemiologicznego w Polsce, zaleceniem Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz władz Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice w celu ograniczenia ryzyka zakażenia koronawirusem.

Zakupione do tej pory bilety będą ważne podczas wrześniowych spektakli.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

 

Teatralnie przywołujemy wiosnę! 27 marca rozpocznie się „Wiosna z Teatrem – I Przegląd Małych Form Scenicznych”. Jest to nowe wydarzenie Centrum Kultury, które mamy nadzieję że się Państwu spodoba i na dobre zagości w kalendarzu naszych imprez. Podczas tego przedsięwzięcia chcemy prezentować najlepszych polskich aktorów, w nowoczesnych formach scenicznego wyrazu!

W ramach pierwszej edycji „Wiosny z Teatrem” wystąpią: 

27 marca 2020 (piątek), godz. 19:00 – „Dwaj Panowie” Artur Jóskowiak & Mateusz Płocha – spektakl komedii improwizowanej. Bilet: 30 zł

28 marca 2020 (sobota), godz. 18:00 – Sonia Bohosiewicz „Domówka” – komedia koncertowa. Bilet: 50 zł

Kup bilet on-line: http://mgck-jl.pl/harmonogram/ 

„Domówka” to niezwykłe spotkanie ze znakomitą aktorką Sonią Bohosiewicz, która zabiera widzów w zabawną, pełną anegdot podróż do czasów jej PRL-u.

Spektakl autorstwa Soni Bohosiewicz to wyprawa do czasów minionej epoki, szalonych wspomnień i opowieści oraz największych przebojów w historii polskiej piosenki.

W spektaklu aktorka śpiewa takie przeboje, jak „Jesteś lekiem na całe zło”, „Józek, nie daruję ci tej nocy”, „Małgośka”, czy „W moim magicznym domku”.

Show Soni Bohosiewicz to połączenie spektaklu komediowego, spotkania, koncertu i improwizacji z aktywnym udziałem publiczności, w oryginalnej scenografii. W trakcie spektaklu Sonia Bohosiewicz piecze ciasto w prodiżu, a publiczność śpiewa razem z nią największe polskie przeboje.

To jedna z najciekawszych i najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia. Wyjątkowa osobowość, obok talentu której nikt nie może przejść obojętnie. Długo można wymieniać jej fenomenalne kreacje artystyczne, z których niemal każda to perełka. Bierze udział w wielu projektach filmowych, teatralnych, kabaretowych oraz muzycznych. Spontaniczna i ekspresyjna. Wyróżnia ją niesamowita gra emocjami, dzięki temu kreowane przez nią bohaterki są wiarygodne i prawdziwe. Umiejętność tą szczególnie odczuwają widzowie w teatrze. Zagrała w ponad 30 filmach, spektaklach telewizyjnych i licznych serialach.

Czas trwania: około 90 minut