Rysunek/malarstwo

„…więc choć pomaluj mój świat…” – praktyczne zajęcia z rysunku i malarstwa pozwalają opanować podstawy różnych technik artystycznych, zapoznają z środkami malarskiego wyrazu, wprowadzając uczestników w wielobarwny świat sztuki. Warsztaty umożliwią zdobywanie kolejnych umiejętności, zaznajomią z podstawowymi pojęciami plastycznymi jak perspektywa, światłocień, kompozycja, proporcje oraz technikami malarskimi i rysunkowymi jak akwarela, ołówek, węgiel, czy pastele.

Zajęcia malarstwa to nie tylko sztaluga i pędzel, to rozwijanie osobowości, wpływanie na wyobraźnię przestrzenną i zdolność obserwacji. Warsztaty są świetnym ćwiczeniem koncentracji i wytrwałości, uwrażliwiają na kolor i piękno sztuki.

Elżbieta Czech - Instruktor

Elżbieta Czech – projektant, dekorator, malarka. Absolwentka Uniwersytetu Humanistyczno – Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie – Wydział Plastyczny. Posiada 20- letni dorobek w dziedzinie aranżacji wnętrz użyteczności publicznej i prywatnych w autorskim Studio ARTO. Współorganizatorka i kurator plenerów malarskich „Chwałowickie Impresje” 2018 i 2019 oraz „Między Impresjami w Międzyzdrojach – 2019″. Edukowała plastycznie dzieci i młodzież na warsztatach malarskich przy współpracy z MGCK Jelcz- Laskowice oraz Stowarzyszeniem do Spraw Rozwoju i Integracji Chwałowic”.

Zapisz się na zajęcia

Koszt warsztatów: 60 zł/ miesiąc

TERMIN zajęć: wtorki 18:15-20:15, młodzież 12+, sala 121

Regulamin Pobierz