Rękodzieło artystyczne

Zajęcia z rękodzieła artystycznego to tworzenie oryginalnych prac, realizacja nowatorskich pomysłów oraz nietypowych inspiracji rozbudzających wyobraźnię i kreatywność. Uczestnicy warsztatów poznają róże techniki malując na szkle, barwiąc tkaniny, szyjąc, filcując, haftując tworząc własnoręcznie anioły, filcowe zające, broszki, kwiaty z bibuły, pisanki, bombki czy bożonarodzeniowe kartki. Dla starszych uczestników zajęcia są doskonałą okazją wymiany doświadczeń, wzorów, schematów i tajników koronkarstwa, hafciarstwa, wyrobu biżuterii czy decoupage.

Program zajęć i stopień trudności dopasowywany jest do umiejętność każdej osoby, spotkania są okazją do podejmowania współpracy, budowania wspólnoty i wzajemnej integracji.

Joanna Soluch-Ceglarek - Instruktor

Joanna Soluch-Ceglarek – Z wykształcenia pedagog z zamiłowania rękodzielnik. Przez kilka lat pracując w świetlicy w Wójcicach rozwijała swoje umiejętności rękodzielnicze łącząc pasję z pracą pedagoga. Od 2017 roku jest właścicielką firmy zajmującej się rękodziełem. Specjalizuje się w makramie.

Koszt warsztatów: 30 zł/ miesiąc/ pełna oferta AZW

TERMIN zajęć: wtorki grupa I 16:00-18:00, grupa II 18:00-20:00

Deklaracja AZW Pobierz