Rękodzieło artystyczne

Zajęcia z rękodzieła artystycznego to tworzenie oryginalnych prac, realizacja nowatorskich pomysłów oraz nietypowych inspiracji rozbudzających wyobraźnię i kreatywność. Uczestnicy warsztatów poznają róże techniki malując na szkle, barwiąc tkaniny, szyjąc, filcując, haftując tworząc własnoręcznie anioły, filcowe zające, broszki, kwiaty z bibuły, pisanki, bombki czy bożonarodzeniowe kartki. Dla starszych uczestników zajęcia są doskonałą okazją wymiany doświadczeń, wzorów, schematów i tajników koronkarstwa, hafciarstwa, wyrobu biżuterii czy decoupage.

Program zajęć i stopień trudności dopasowywany jest do umiejętność każdej osoby, spotkania są okazją do podejmowania współpracy, budowania wspólnoty i wzajemnej integracji.

Izabela Wlazło - Instruktor

Izabela Wlazło – Ukończyła Studia Podyplomowe „Sztuka zintegrowana, plastyka, muzyka” na Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu, Studia Podyplomowe Arteterapia w Dolnośląskiej Szkole Wyższej, kurs pedagogów animatorów sztuki origami pod patronatem Polskiego Centrum Origami w Poznaniu, kurs arteterapii w pracy z grupami dziecięco – młodzieżowymi w NPDN ANIM oraz warsztaty m.in. z decoupagu, quillingu, iris foldingu, filcowania, haftu matematycznego, sutaszu, bibułkarstwa, florystyczne i z rękodzieła dla dzieci. Jest czynnym nauczycielem plastyki i zajęć artystycznych w gimnazjum.

Koszt warsztatów: 30 zł/ miesiąc/ pełna oferta AZW

TERMIN zajęć: wtorki grupa I 16:00-18:00, grupa II 18:00-20:00

Deklaracja AZW Pobierz