Nordic Walking

O Nordic Walking mówi się, że to jedna z bardziej towarzyskich form aktywnego spędzania czasu. Chodzenie z kijkami można traktować też jako formę rehabilitacji ruchowej.

W prawidłowym opanowaniu techniki chodzenia pomaga grupie zaprzyjaźniony już Instruktor INWA  Nordic Walking,  Marcin Wroński z Firmy ACTEAM.

Grono sympatyków i zapaleńców Nordic Walking okazuje się całkiem spore. Spacery – treningi sprawiają wiele radości. Uczestnicy ćwiczą, bawią się i miło spędzają czas. Korzystają również z siłowni usytuowanej przy Pierwszym Stawie Jelczańskim. Umawiają się o określonej porze w określonym miejscu.

Zachęcamy wszystkich do uprawiania Nordic Walking. Mieszkając w Jelczu-Laskowicach mamy ku temu niezwykłe warunki i to o każdej porze roku, Należy tylko zadbać o właściwy dobór długości kijów do Nordic Walking i właściwy ubiór, bo jak mawiają Skandynawowie  nie ma złej pogody jest zły ubiór. Wykonywać podstawowe ćwiczenie rozgrzewające i stosować podstawową  technikę chodzenia  oraz ćwiczenia wyciszające i rozciąganie Nordic Walking.

Gimnastykę można uprawiać na świeżym powietrzu. Zachęcamy do wspólnego uprawiania Nordic Walking, tych co już wiedzą jak wykorzystać kije i tych jeszcze niezdecydowanych też.

Do zobaczenia. Przygoda czeka!!!

-

Koszt warsztatów: bezpłatne

TERMIN zajęć:

Deklaracja AZW Pobierz