MultiSenior – Konsultacje multimedialne

W świecie rozwoju technologicznego i multimedialnego powstaje coraz większa ilość i różnorodność urządzeń, w których nawet młody człowiek potrafi się zgubić! Mamy na to rozwiązanie!

Zapraszamy wszystkich seniorów na bezpłatne porady i konsultacje z zakresu obsługi komputera i Internetu oraz urządzeń cyfrowych, takich jak: tablet, smartfon, smartwatch czy aparat cyfrowy. Nie ma się czego bać, weź urządzenie ze sobą i przyjdź na konsultacje.

Zapraszamy w środy od 10:30 do 11:30.

Daniel Górski - Instruktor

Daniel Górski – wesoły 36-latek spragniony nowych doświadczeń, ciekawy życia. Uwielbia naturę, jest aktywny sportowo, zawodowo i kulturalnie.

Z ogromnej pasji oraz chęci ciągłego rozwoju, od kilku lat zajmuje się wspieraniem innych w odnajdywaniu ich ukrytego potencjału i poszerzaniu kompetencji. Prowadzi zajęcia w szczególności z seniorami, ale także z młodzieżą i osobami dorosłymi. Specjalizuje się w tematyce rozwoju umiejętności interpersonalnych oraz osobistych. Prowadzi zajęcia psychologiczne pozwalające poznać siebie, rozwijać pamięć i swoje zasoby.

Na co dzień projektuje innowacyjne rozwiązania w wielu obszarach otaczającego go świata. Odnajduje się w wielu projektach społecznych, działalności non-profit oraz rozwiązaniach ułatwiających codzienne funkcjonowanie człowieka. Projektuje na zlecenie komercyjnych firm jak i zwykłych ludzi. Od wielu lat zajmuje się grafiką oraz fotografią, dzięki którym pomaga tworzyć logotypy, layouty, zdjęcia i grafiki produktowe, opakowania, wzornictwo przemysłowe jak i całe marki.

Uwielbia poznawać nowe miejsca oraz pracować z ludźmi, którzy podobnie jak on, mają pasję i chcą się nią dzielić z innymi.

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

Koszt warsztatów: 40 zł/ miesiąc/ pełna oferta AZW

TERMIN zajęć: środy 10:30-11:30

Deklaracja Pobierz