Kids Dance

Kids Dance to nie tylko ćwiczenia i taniec. Poznawanie podstawowych kroków i figur tanecznych to świetna zabawa, która przyczynia się do lepszego rozwoju dziecka i daje upust energii na cały dzień. Warsztaty zachęcają małych miłośników tańca do zakręconych pląsów na parkiecie, a przy tym zaznajamiają z pracą zespołową. Podczas zajęć dzieci kształtują kreatywność, dyscyplinę oraz pamięć. Muzyka i taniec uczą koordynacji oraz poprawiają sprawność ruchową. Zabawa z rówieśnikami oraz poznawanie podstawowych kroków i figur tanecznych to najlepsza droga rozwoju dla dziecka.

Agata Zając - Instruktor

Agata Zając – pochodzi z Legnicy, obecnie mieszka we Wrocławiu, gdzie studiuje dziennie architekturę wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych. Od dziecka jej pasją był taniec, dlatego zdecydowała się studiować również choreografię na Akademii Muzycznej w Łodzi. Swoją przygodę zaczęła w wieku 6 lat w zespole tanecznym Flesz, w Legnicy. Przetańczyła tam 12 lat. Z zespołem zdobyła wiele nagród w różnych konkursach, w tym międzynarodowych. Równolegle uczęszczała na zajęcia z akrobatyki sportowej.

Obecnie rozwija się w Operetce Wrocławskiej, gdzie chodzi na zajęcia z tańca klasycznego i współczesnego. Jest również od wielu lat częścią zespołu Teatru Avatar z Legnicy, gdzie zdobywa doświadczenie i realizuje pasje do tańca, akrobatyki i architektury wnętrz. W Teatrze Avatar zdobyła ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi i animacją, wielokrotnie prowadząc tam zajęcia. Avatar dał jej również możliwość tworzenia własnych spektakli i układów choreograficznych.

Koszt warsztatów: 50 zł/ miesiąc

TERMIN zajęć: czwartki 16:00-17:00, dzieci 3-5 lat

Regulamin Pobierz