Hip-Hop

Hip-hop to przebojowy i dynamiczny styl tańca uwielbiany przez dzieci i młodzież. Hip-hop w wydaniu M-GCK to zajęcia taneczne szeroko pojęte, dające możliwość poznania wielu różnorodnych technik i stylów, wychodzących poza standardowe ramy tańca hip hop. Zajęcia rozwijają muzykalność, koordynację ruchową, kreatywność taneczną oraz improwizację. Są niesamowitym połączeniem tańca ze świetną zabawą. Instruktor pracuje z uczestnikami nad prawidłową postawą taneczną poprzez różnego rodzaju ćwiczenia ruchowe. Na każdym spotkaniu doszkala się układy taneczne. Instruktor wprowadza coraz więcej nowych elementów i mobilizuje do systematycznej pracy. Dzieci uczą się choreografii, ćwicząc poznane kroki, koordynację ruchową i pamięć. Trener, ucząc coraz bardziej skomplikowanych figur, zachęca dzieci do obserwowania swoich postępów i rozwijania talentów.

Agata Zając - Instruktor

Agata Zając – pochodzi z Legnicy, obecnie mieszka we Wrocławiu, gdzie studiuje dziennie architekturę wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych. Od dziecka jej pasją był taniec, dlatego zdecydowała się studiować również choreografię na Akademii Muzycznej w Łodzi. Swoją przygodę zaczęła w wieku 6 lat w zespole tanecznym Flesz, w Legnicy. Przetańczyła tam 12 lat. Z zespołem zdobyła wiele nagród w różnych konkursach, w tym międzynarodowych. Równolegle uczęszczała na zajęcia z akrobatyki sportowej.

Obecnie rozwija się w Operetce Wrocławskiej, gdzie chodzi na zajęcia z tańca klasycznego i współczesnego. Jest również od wielu lat częścią zespołu Teatru Avatar z Legnicy, gdzie zdobywa doświadczenie i realizuje pasje do tańca, akrobatyki i architektury wnętrz. W Teatrze Avatar zdobyła ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi i animacją, wielokrotnie prowadząc tam zajęcia. Avatar dał jej również możliwość tworzenia własnych spektakli i układów choreograficznych.

Koszt warsztatów: 50 zł/ miesiąc

TERMIN zajęć: czwartki 17:00-18:00, dzieci 6-9 lat

Regulamin Pobierz