05/01/2020 Strauss Gala Koncert Noworoczny
Kup bilet

Zapraszamy w  muzyczną podróż do baśniowej krainy walca – Wiednia, gdzie od blisko 150 lat niezmiennie na balach króluje walc, a melodie operetkowe nuci niemal każdy mieszkaniec tego miasta. Również i nasz wieczór koncertowy wypełni muzyka najsłynniejszych twórców przebojów operetkowych – Straussa, Lehara i Kalmana.

Zapraszamy do świata wprost ze snu pełnego wirujących sukien, pięknych kobiet i flirtujących gentlemanów. Najsłynniejsze kompozycje rodziny Straussów, epokowe stroje, przepych dekoracji, mistrzostwo choreografów oraz pełni humoru konferansjerzy dopełnią całość widowiska pozostawiając je niezapomnianym. W programie koncertu znajdą się cudowne walce, zabawne polki w wykonaniu solistów Narodowego Lwowskiego Teatru Opery i Baletu. Artystom towarzyszyć będzie jedna z najlepszych orkiestr  – Royal Strauss Orkiestra. Wirtuozerskie arie w wykonaniu gwiazd oraz piękna dekoracja w połączeniu z choreografią sprawią, że spektakl stanie się niesamowitym przeżyciem.

Bilety w cenie 50 zł już w sprzedaży!

05 stycznia 2020 | Strauss Gala – Koncert Noworoczny | MGCK

10/01/2020 Koncert Kolęd Eleni – BILETY WYPRZEDANE
Kup bilet

BILETY WYPRZEDANE

10 stycznia 2020 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Eleni – jednej z najpopularniejszych piosenkarek na polskiej scenie muzycznej. Koncert odbędzie się o godz. 18.00 w kościele pw. M.M. Kolbego w Jelczu-Laskowicach.

Eleni urodziła się w 1956 roku w Bielawie na Dolnym Śląsku. Z muzyką zetknęła się w dzieciństwie, gdyż pochodzi z rodziny o tradycjach artystycznych.

Pierwszą płytę długogrającą „Po słonecznej stronie życia” nagrała z zespołem Prometheus w 1977 roku. Wielokrotnie występowała na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, brała udział w Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze oraz w Good News Festival w Częstochowie.Oprócz występów na większych krajowych scenach, koncertowała w wielu krajach Europy, a także w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Australii.W swoim repertuarze posiada piosenki takich kompozytorów jak Kostas Dzokas, Aleksander Białous, Andrzej Ellmann, Krzesimir Dębski, Jarosław Kukulski, Piotr Kałużny, Jerzy Milian i Waldemar Parzyński, do których teksty napisali znakomici literaci Lech Konopiński, Jacek Bukowski, Andrzej Kuryło, Janusz Kondratowicz, Magda Wojtaszewska czy Nikos Chadzinikolau.

10 stycznia 2020 | Koncert kolęd Eleni | Kościół M.M. Kolbego