Wiosna z Teatrem. Prezentacje Małych Form Scenicznych

 

Szanowni Państwo,

z przykrością informujemy, że planowane 27 i 28 marca 2020 w Jelczu-Laskowicach spektakle „Dwaj Panowie” oraz „Domówka”  zostają przeniesione na wrzesień.

Decyzja została podjęta w związku z ogłoszeniem stanu epidemiologicznego w Polsce, zaleceniem Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz władz Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice w celu ograniczenia ryzyka zakażenia koronawirusem.

Zakupione do tej pory bilety będą ważne podczas wrześniowych spektakli.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

 

Teatralnie przywołujemy wiosnę! 27 marca rozpocznie się „Wiosna z Teatrem – I Przegląd Małych Form Scenicznych”. Jest to nowe wydarzenie Centrum Kultury, które mamy nadzieję że się Państwu spodoba i na dobre zagości w kalendarzu naszych imprez. Podczas tego przedsięwzięcia chcemy prezentować najlepszych polskich aktorów, w nowoczesnych formach scenicznego wyrazu!

W ramach pierwszej edycji „Wiosny z Teatrem” wystąpią: 

27 marca 2020 (piątek), godz. 19:00 – „Dwaj Panowie” Artur Jóskowiak & Mateusz Płocha – spektakl komedii improwizowanej. Bilet: 30 zł

28 marca 2020 (sobota), godz. 18:00 – Sonia Bohosiewicz „Domówka” – komedia koncertowa. Bilet: 50 zł

Kup bilet on-line: http://mgck-jl.pl/harmonogram/ 

„Dwaj Panowie” to dwóch wrocławskich improwizatorów związanych z Teatrem Improwizacji Improkracja oraz Akademią Improwizacji. Ich spektakle to improwizowane komedie, które są nacechowane gęstymi relacjami postaci, dawką dobrego humoru i zaskakującymi sytuacjami.

Mateusz Płocha – aktor/lalkarz/improwizator, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu, od kilku lat aktywny członek Teatru Improwizacji Improkracja. W 2014 roku szkolił się z improwizacji w Chicago min. w iO Chicago, Annoyance Theater oraz u Jimmiego Carrane’a . Prowadzi warsztaty z improwizacji. Współzałożyciel grupy impro 3-Way, z którą improwizuje w języku angielskim. Współpracuje z Teatrem Lubuskim w Zielonej Górze.

Artur Jóskowiak – aktor improwizator, nauczyciel, trener improwizacji oraz biznesu, komik, konferansjer, absolwent filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim, współzałożyciel Teatru Improwizacji Improkracja, ośrodka szkoleniowego Akademia Improwizacji, grupy PAPTAK, SLAVIC PARTY 24/7 oraz wielu innych komediowych projektów wrocławskich. Improwizacji uczył się od trenerów m.in. z USA, Austrii, Wielkiej Brytanii, Francji, Izraela, Argentyny, Słowenii. Ze sceną związany od 2006 roku.