08 marca 2020 | Kabaret Młodych Panów – „To jest chore” | MGCK

08 marca 2020 z okazji Dnia Kobiet serdecznie zapraszamy na występ Kabaretu Młodych Panów.

Cena biletu waha się w zależności od wyboru miejsca. Sektory środkowe: 60 zł, boczne 40 zł.  Honorujemy jelczańsko-laskowicką Kartę Seniora (-30%) oraz Kartę Dużej Rodziny (-30%). 

Bilety dostępne  TUTAJ

„To jest chore” – najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.

„To jest chore” mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności.

Jak mawiał Zygmunt Freud „nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani” i ten program w pełni to potwierdza.

Zabawne skecze i zaskakujące puenty, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawią, że dwie godziny miną nam bardzo szybko i poczujemy zdrowy niedosyt.

Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają.

Zobacz także: